СТРОК ДІЇ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗДІЙСНЕННЯ ПЕВНИХ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РОЗМІР ПЛАТИ ЗА ЇЇ ВИДАЧУ

СТРОК ДІЇ ЛІЦЕНЗІЇ НА ЗДІЙСНЕННЯ ПЕВНИХ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РОЗМІР ПЛАТИ ЗА ЇЇ ВИДАЧУ
Види діяльності, що підлягають ліцензуванню згідно із Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
Подробнее
0

90 процентов опрошенных почувствовали положительные изменения при обслуживании налогоплательщиков в сервисных центрах

  З метою створення комфортних умов обслуговування платників податків у м. Києві функціонують 11 Центрів обслуговування платників податків.
   
   У першому кварталі цього року, задля забезпечення налагодженого механізму співпраці сервісних центрів із громадянами, проведено анкетування платників податків щодо роботи ЦОПП, під час якого опитано понад 1230 респондентів.
   
   За результатами анкетування позитивні зміни в обслуговуванні платників податків у сервісних центрах відчули 90 % опитаних.
   
   Понад 60 % респондентів найвищими оцінками відзначили роботу залів обслуговування платників податків (68%); видачі довідок та дозвільних документів (67%); прийому звітності та вхідної кореспонденції (69%).
   
   Одночасно, біля робочого місця консультанта-модератора у столичних сервісних центрах встановлено систему електронного анкетування, в якому у березні цього року взяло участь понад 1200 респондентів.
   
   Проведений аналіз інформації на магнітних носіях з системи електронного анкетування свідчить, що понад 50 % від загальної кількості опитаних, задоволені роботою сервісних Центрів; більше 20% - вважають, що з відкриттям ЦОПП відвідування стало більш зручним, якіснішим та оперативнішим. І лише 2% платників податків висловили побажання щодо покращення професійного та етичного рівня працівників сервісних центрів.
   
   Окрім того, у всіх столичних Центрах обслуговування платників податків було забезпечено ведення книг відгуків та побажань щодо оцінювання рівня організації роботи ЦОПП.
   
   Загалом, всі опитані респонденти висловили подяку за високоякісне та професійне надання послуг, а також за створені комфортні умови обслуговування.
   
   Державна податкова служба у м. Києві продовжує вивчати думку клієнтів сервісних центрів щодо якості обслуговування та закликає при відвідуванні центрів взяти участь у анкетуванні, або ж зробити запис у книгах відгуків та побажань.
Подробнее
0