ЧЕСНО – це громадський рух, доступний для всіх

Мабуть, кожен погодиться, що такі поняття як прозорість, справедливість, повага до опонента несумісні з сучасною політикою. Нажаль, практично всі кандидати, котрі балотуються на високі посади переслідують єдину мету – зайняти «хлібне місце». Їх практично не цікавить доля країни, певної області чи конкретного населеного пункту.

Головне, зайняти посаду, завдяки якій відкриються досить широкі можливості. Тепер можна не думати про фінанси, адже потоки грошей буквально будуть поповняти кишені депутата, чиновника. Лобіюючи інтереси певних осіб на відповідних посадах вдасться «заробляти» десятки, сотні тисяч на місяць. Іноді ці суми вимірюються навіть мільйонами. Не дивно, що суспільство дедалі більше розчаровується від тих, кому довірили керувати країною.

Здавалось би, така ситуація буде спостерігатись постійно. Найгірше – виборці не розуміють, кому власне можна довіряти. На різноманітних ресурсах не об’єктивно ставляться до конкретних кандидатів. Якщо про одну особу чи певну організацію можна почути лише схвальні коментарі, то його опонента буквально «поливають брудом». Громадяни чудово розуміють – це чорний піар. Отже, важко зробити вибір і прийняти правильне рішення на виборчій дільниці.

Але, так довго тривати не може. На противагу нечесним, аморальним і меркантильним діячам живуть і ті, хто щиро бажає змін. Мова йде про ЧЕСНО – це громадський рух www.chesno.org. Якщо людина цікавить політикою, то вона в тій чи іншій мірі знайома з даною організацією.

Рух не співпрацює з будь-ким. Не може бути і мови про партнерство як з конкретною політичною силою, так і з фізичною особою. Про що це повинно сигналізувати. Як мінімум, тут зібралась команда громадян, що об’єктивно оцінюють ситуацію. Це говорить про те, що ніякі фінансові вливання апріорі неможливі. Тобто, якщо цікавить дійсно правдива інформація, то тепер потенційний виборець знає, куди потрібно звернутись.

Давно вже існувала необхідність в створенні і активній діяльності організації такого типу. На сьогоднішній день це не мрія а реальність. І стала вона можливою завдяки тому, що все-таки велика кількість громадян готові не лише на словах підтримувати розвиток рідного краю, але й на ділі. Неважливо, про які масштаби йде мова – регіональні, обласні, загальнодержавні. Рух активно перевіряє абсолютно кожного кандидата і це лише величезний плюс для свідомих розумних громадян.

Джерело:

chesno.org
0