Мікрозайм без довідок та поручителів

Де дадуть мікрозайм з 18 років, а десь з 20?

Онлайн-компанії дуже лояльні по відношенню до своїх клієнтів і виставляють мінімальні вимоги до позичальників:

  • Громадянство України
  • Постійна реєстрація на території країни. Онлайн-позики надаються жителям будь-якого населеного пункту, тому місто прописки чи проживання не має значення
  • Вік від 18 чи 20 років. Максимальний вік варіюється від 70 до 75
  • Джерело доходу, що дозволяє забезпечити взяті на себе кредитні зобов'язання
  • Особистий мобільний телефон та електронна пошта
  •  Іменна банківська карта для отримання мікропозик (можна вибрати й інші способи: готівкою через систему переказів на банківський рахунок, електронними грошима на онлайн-гаманці).


Мікрозайми без поручительства і документів можна отримати як з 18, так і з 20 років. Мінімальний вік потенційного позичальника залежить від обраної організації. З таблиці видно, які компанії надають кредит новоспеченим повнолітнім, а які з 20-21 року. Основна маса компаній надає позики без довідок та поручителів з 18 років, трохи менше — з 21 року. З 20 років кредитують лише деякі МФО. Де дадуть зі 100 схваленням і без відмови? Де дають гроші всім?

Жоден сервіс не дає 100% гарантії схвалення заявки на стандартних умовах кожного клієнта. Інакше всі боржники і шахраї негайно почали оформляти там позики і не повертати їх. Є ряд мікрофінансових організацій, які належать до клієнтам більш лояльно, ніж інші.До таких МФО можна віднести онлайн-компанії зі скоринг-перевіркою позичальника. За рахунок миттєвого аналізу за тисячам критеріїв кредитна історія позичальника оцінюється поверхнево, а упор робиться на зовсім інші показники. До таких організацій можна віднести: Credit365, FinMe та інші. Але 100% гарантії позитивного рішення за заявкою у цих МФО дати важко.

Є і такі компанії, де отримати позику може реально кожен позичальник звернувся з відкритими простроченнями, навіть з боргами у приставів. Він повинен відповідати мінімальним вимогам і не бути судимим. До таких організацій можна віднести:

MoneyVeo
Ccloan
ШвидкоГроші
Кожна з перерахованих компаній має спеціальну програму з поліпшення кредитної історії або підвищення кредитного рейтингу. Це оптімальній засіб отримання грошей до зарплати.

Суть полягає в наступному: позичальникові надають гарантований кредит у розмірі від 100 до 1000 гривень на фіксований термін компанією та відсоток. Повернути свій мікрокредит позичальник повинен саме в зазначений день, не раніше і не пізніше.

---
0