Чи є в Києві професійні масажисти?

Так, нерідко після приїзду в столицю виникає думка про відвідування масажиста. Чи це просто бажання розслабитися або з якихось цільових причин. Однак до кого звернутися, знають далеко не всі корінні жителі, не кажучи вже про приїжджих. Адже в більшості випадків підприємці мають на меті заробити побільше грошей. Як зрозуміти, що перед вами професійний масажист, а не людина, що закінчила двотижневі курси, хоч і з розумним обличчям?

Важливо розуміти, що масажі бувають мінімум двох напрямків: профілактично-оздоровчі та лікувальні. Інші робляться з певною метою під наглядом лікаря: наприклад, прискорення реабілітації після травми. Класичні масажі, вони ж профілактичні, робляться з ініціативи самої людини, без будь-яких глобальних цілей, а суто для оздоровлення або позбавлення від дрібних неприємностей, як перша стадія целюліту або позбавлення від больових відчуттів в попереку. Однак в першу чергу профілактичні масажі робляться для позбавлення від внутрішньої напруги і зняття м'язової втоми, наприклад, після сидячої роботи або тривалої поїздки. І далеко не кожен масажист може допомогти в даному питанні.

Давайте розберемося, від чого залежить ціна на масаж в Києві або в іншому місті.

Спочатку підприємець вкладає величезні гроші на пошук людного місця, рекламу, просування свого веб-ресурсу, облаштування салону або масажного кабінету і тільки потім людина займається пошуком масажиста, наприклад, на відомих ресурсах, де люди шукають роботу. Зрозуміло, послуги досвідченого масажиста коштують дуже дорого. І справа навіть не в тому, що він «знає собі ціну», а в його навичках. Такий масажист ніколи не заподіє шкоди пацієнтові/відвідувачеві масажного кабінету, а в деяких випадках відмовиться від проведення процедури, знаючи, що може погіршити становище людини. Зазвичай такі масажисти працюють за 60-70% від ціни масажу. А що пропонує роботодавець на платформах з пошуку роботи: «зарплата 30-50% від ціни масаж». За такі гроші будуть працювати тільки початківці масажисти, які закінчили курси, а про медичну освіту взагалі краще не питати. Ні, підприємець не жадібна людина, він просто хоче швидше повернути гроші, які вклав в масажний кабінет. Ось і виходить, що процедура проводиться, наприклад, в центрі міста, навколо євроремонт, круті олії та інше, а фахівці нікудишні. Не будемо узагальнювати, звичайно, але часто знайти професійного масажиста реально складно.

Як ви вже розумієте, висока ціна не завжди означає VIP-якість. Ну не може масажний салон ставити низьку ціну, якщо платить за оренду по сто баксів за квадратний метр.

Як зрозуміти, що перед вами професіонал?

Припустімо, ви вже записалися на прийом і прийшли в кабінет, на що в першу чергу необхідно звертати увагу:

  • Не завжди вік і стать має особливе значення. Та ж жінка похилого віку може бути новачком у сфері масажів, а ось молодий красивий скромний хлопець, хай йому навіть 25 років, може мати десятирічний досвід, яким позаздрять «лікарі» з купленими дипломами.
  • Масажист, що поважає клієнта, обов'язково перед сеансом помиє руки і запитає, чи немає у вас травм або хвороби на поточний момент. Якщо у вас, наприклад, варикозне розширення, то масажист повинен запропонувати альтернативу або відмовитися від проведення масажу.
  • Під час і після сеансу, якщо це професіонал, людина не буде вам впарювати якісь БАД-ки або інші товари масажного кабінету, а може лише порадити, що потрібно купити для поліпшення здоров'я, але не говорити, де саме. Якщо він пропонує купити у нього, значить, це низькокваліфікований фахівець, у якого маленька зарплата.
  • Масажист не має нав'язувати записатися до нього ще або купити курс, так як у нього і так повно клієнтів, а всі питання вирішуються з менеджером або у вільний від процедур час.

Успіхів!

Джерело: http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti_partnerov/31.05.2017/est_li_v_kieve_professionalnye_massazhisty

---
+1