ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ Таблиця відповідності видів порушень норм законів з питань оподаткування або іншого законодавства типам повід

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.05.2011 р. N 12601/7/19-0217
Про надання методичних рекомендацій

(Витяг)

Державна податкова адміністрація України направляє оновлену редакцію таблиці відповідності видів порушень норм законів з питань оподаткування або іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, типам повідомлень-рішень, які складаються при застосуванні відповідних штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та кодів бюджетної класифікації, за якими повинні обліковуватись кошти, спрямовані платниками на погашення вказаних санкцій.

Крім того, повідомляємо про втрату чинності наступних листів ДПА України:

• від 25.03.2011 р. N 8289/7/19-0217 "Щодо надання методичних рекомендацій";

Зобов'язуємо довести лист до підпорядкованих органів державної податкової служби для використання у роботі та забезпечити контроль за виконанням.

Заступник Голови комісії з проведення
реорганізації ДПА України,
заступник Голови ДПА України


О. Любченко
Подробнее
0

Розраховуємо збитки від крадіжки та нестачі

Як би прикро це не звучало, але трапляються ситуації, коли на приватному підприємстві розкривають крадіжку чи нестачу матцінностей, які з’явилися з вини одного з працівників. І навіть якщо винуватця встановлено й він визнав свою провину, він не завжди може повернути вкрадену річ. Як же в цьому разі правильно розрахувати суму збитку та відобразити операцію з її стягнення в бухгалтерському та податковому обліку? Далі разом дізнаємося відповіді на ці питання
Подробнее
+5

Президент подписал Указ о Министерстве доходов и сборов Украины

Президент Украины Виктор Янукович утвердил Положение о Министерстве доходов и сборов Украины. Соответствующий Указ 141/2013 глава государства подписал 18 марта.

Согласно документу, Миндоходов является правопреемником Государственной налоговой службы Украины и Государственной таможенной службы Украины. Деятельность министерства направляется и координируется Кабинетом министров.

Установлено, что до принятия законодательных и других нормативно-правовых актов в составе Миндоходов и его территориальных органов создаются и действуют подразделения налоговой милиции.

В Положении о Министерстве доходов и сборов отмечается, что за должностными лицами органов государственной налоговой и таможенной служб и лицами рядового и начальствующего состава налоговой милиции, которые переходят на службу в Министерство доходов и сборов и его территориальных органов, членами их семей сохраняются условия оплаты труда и материального обеспечения, льготы и другие социальные гарантии (в том числе медицинское обслуживание, санаторно-курортное и пенсионное обеспечение).

Миндоходов будет главным органом в системе центральных органов исполнительной власти по вопросам: обеспечения формирования единой государственной налоговой, государственной таможенной политики в части администрирования налогов и сборов, таможенных платежей и реализации единой государственной налоговой, государственной таможенной политики; обеспечения формирования и реализации государственной политики по администрированию единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование; обеспечения формирования и реализации государственной политики в сфере борьбы с правонарушениями при применении налогового и таможенного законодательства, а также законодательства по вопросам уплаты единого взноса.

Напомним, что Указом президента Украины № 726/2012 от 24.12.2012 создано Министерство доходов и сборов Украины путем реорганизации Государственной налоговой службы Украины и Государственной таможенной службы Украины. Возглавил министерство экс-глава ГНСУ Александр Клименко.
Подробнее
+5

зберегання первиних документів

ДПСУ нагадала, що фізособи - платники єдиного податку зобов'язані зберігати первинні документи, на підставі яких заповнювалися Книги обліку доходів і витрат і складалася декларація з єдиного податку.

До таких документів належить, зокрема, виписка банку, квитанція, чек або документ довільної форми про готівкову оплату товарів, робіт або послуг, якщо вони отримувалися у фізичних осіб. Також слід зберігати інші первинні документи, використовувані для складання звітності з інших податків і зборів.

Первинні документи зберігаються не менше 1095 днів з дня подання декларації, для складання якої вони використовувалися.

За незберігання первинних документів до платників єдиного податку можуть бути застосовані штрафи у розмірі 510 і 1020 грн. (за повторне порушення протягом року).
---
Подробнее
+5