Вирішили припинити діяльність, що підлягає патентуванню, подайте відповідну заяву

Якщо суб`єкт господарювання бажає припинити діяльність, що підлягає патентуванню, йому необхідно повідомити про це відповідний територіальний орган Міністерства доходів і зборів України. Зробити це необхідно письмово до 15 числа місяця, що передує звітному.

Тобто, останнім днем подання письмового повідомлення про припинення такої діяльності є 14 число місяця, що передує звітному.

Нагадуємо, що юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які надають побутові послуги, реалізують товари у пунктах продажу, здійснюють торгівлю валютними цінностями та діяльність у сфері розваг, зобов’язані сплачувати  збір за провадження  деяких  видів  підприємницької  діяльності. З метою здійснення такої діяльності суб’єкт господарювання повинен придбати торговий патент шляхом подання заявки до органу Міндоходів за місцем сплати збору.

Порядок та строки сплати збору за провадження  деяких  видів  підприємницької  діяльності визначено ст. 267 Розділу XII Податкового кодексу України.

---
Подробнее
0

Электронную ленту на кассовых аппаратах разрешили не устанавливать

 Правительство отстрочило на год введение обязательной установки модулей безопасности на кассовых аппаратах. Об этом во время Всеукраинского съезда малого и среднего бизнеса сказала народный депутат от фракции "УДАР" Оксана Продан, передает корреспондент News24UA.
   
   "Правительство согласилось с нашим предложением отсрочить на год введение обязательной установки модулей на кассовых аппаратах. С этим предложением также согласились народные депутаты от Партии регионов, и сегодня изменения внесены в законопроект", – рассказала Продан.
   
   По словам политика, до 1 июля 2014 года проверяющие не будут требовать от предпринимателей обязательной установки на кассовых аппаратах модуля безопасности.
   
   Напомним, ранее Кабинет Министров требовал установить на всех кассовых аппаратах разработанный Национальным банком модуль безопасности – так называемую "электронную кассовую ленту". Этот шаг предпринимался для того, чтобы налоговая могла лучше контролировать расчетные операции предпринимателей.
---
Подробнее
0

Установлены новые профессиональные требования к главным бухгалтерам участников рынка ценных бумаг

 
   Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
   Рішення
   "Про затвердження Професійних вимог до головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів"
   від 25.04.2013 N 769

   
   З метою вдосконалення організації підготовки фахівців для фондового ринку України НКЦПФР рішенням від 25.04.2013 N 769 затвердила Професійні вимоги до головних бухгалтерів професійних учасників ринку цінних паперів, які поширюються на осіб, що займають посаду головного бухгалтера професійних учасників фондового ринку (крім банків).
   
   Так, головний бухгалтер професійного учасника фондового ринку повинен відповідати таким професійним вимогам:
   
   мати повну вищу освіту (спеціаліст, магістр);
   
   мати документ про підвищення кваліфікації шляхом підготовки за типовою програмою професійної підготовки бухгалтерів професійних учасників фондового ринку, затвердженою рішенням КЦПФРН, та атестації в порядку, визначеному Положенням про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку. У разі відсутності такого документа у тримісячний строк після прийняття на роботу на посаду головного бухгалтера пройти підвищення кваліфікації. Проходити дане підвищення кваліфікації не рідше одного разу на 3 роки;
   
   не мати непогашеної або незнятої судимості за злочини проти власності, у сфері господарської та службової діяльності, а також не бути позбавленим права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю;
   
   мати стаж трудової діяльності на посаді бухгалтера або головного бухгалтера не менше 2 років в фінансовій установі або не менше 5 років в будь-якій іншій установі.
   
   Керівники професійних учасників фондового ринку у термін до 1 січня 2014 року повинні привести посадові інструкції головних бухгалтерів у відповідність до затверджених Професійних вимог.
   
   Рішення зареєстровано в Міністерстві юстиції 21 травня 2013 р. за N 793/23325 та набирає чинності з 1 січня 2014 року, але не раніше дня його офіційного опублікування.
 
---
Подробнее
0

Внесение налоговиками изменений в информационные базы на основании выводов акта по результатам встречной сверки - неправомерное

Внесение налоговиками изменений в информационные базы на основании выводов акта по результатам встречной сверки - неправомерное
Подробнее
0